Agnieszka

Kolejne zdjęcia na bloga modowego, tym razem Agnieszki;-)
Zdjęcia bardzo szybkie, zrobione w zaledwie kilka minut gdyż udało nam się spotkać chwilę przed moim odjazdem, zresztą jak widać po tle, dworzec w Częstochowie;-). Poza typowymi zdjęciami, trochę panoram.***

Z bloga http://gneshka.blogspot.com/2013/05/190513.html"Dzisiejszy post to proste zestawienie burgundowej sukienki z ćwiekami, którą udało mi się znaleźć w sh. Chociaż nie ma jeszcze lata, to temperatury na prawdę dają się odczuć. Wtedy nie mam ochoty na wymyślne zestawy. Stosuję wtedy taktykę 3x N "najmniej, najprzewiewniej, najluźniej". Aby lekko urozmaicić całość założyłam ulubiony kapelusz, który dodaje charakteru każdej stylizacji.
Muszę Wam powiedzieć, że mimo, że blog w wakacje będzie miał 2 lata, to moje 'modelowanie' przed aparatem wymaga jeszcze dużo pracy. Zwłaszcza kiedy zdjęcia mają trwać 10 minut. Jednak praca z profesjonalistami o wiele ułatwia całe zadanie. Tak oto miałam okazję robić zdjęcia z przesympatyczną Kasią Ledwoń( link do jej bloga i FB znajdziecie poniżej). Niestety, wymogi wymiarów zdjęć bloga nieco mnie ograniczyły, ale na jej stronie będziecie mogli zobaczyć zdjęcia z tego posta i nie tylko, w pięknej panoramicznej wersji. Zapraszam!:)

4 komentarzy :

 1. piekne zdjecia! stroj super uklada sie w ruchu! pozdrawiam

  www.blogdrobe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Everything is very open with a very clear description of the
  challenges. It was definitely informative. Your site is extremely helpful.
  Thank you for sharing!

  my homepage: cellulitowe

  OdpowiedzUsuń