Sesja plenerowa - Malwina


Jakiś czas temu miałam okazje spotkać się na zdjęcia z Malwiną;-) Zrobiłyśmy sporo zdjęć w plenerze, pozwolę sobie tutaj dodać je w trzech postach. W każdym kilkanaście ujęć praktycznie "prosto z aparatu" czyli to co każdy robi - naturalnie! 

W wpisach znalazły się niemal wszystkie fotografie które zrobiłyśmy, zazwyczaj możliwości zobaczenia całego materiału nie ma, lecz pomyślałam że skoro ostatnio robię tak mało wpisów z powodu braku czasu i innych zajęć - dodam tym razem sporą porcję do oglądania;-)

1 komentarzy :

  1. hej zdjęcia mają duży potencjał, ale warto dokładnie zastanowić się nad każdym kadrem, bo zły kadr rozwala każde zjęcie nawet jak modelka jest najbardziej urocza. Na 4 zdjęciu w lewym rogu wystaje coś (namiot, blenda???) i to psuję kompletnie całe zdjęcie nie mogłam się przez to skupić, jak zasłoniłam to ręką to zdjęcie jest naprawdę dobre. Kilka zdjęć tutaj mogłoby lepiej być wykadrowanych, ale jest potecjał także życzę jak najlepiej. Trawa strasznie przekonstastowiona na tych zdjęciach z górnej perspektywy, jesli powiesz że "tak miało być" to zastanów się czy również miało tak być aby modelka na tym tle wyglądała jak trup :) i tp bardzo dekoncentruje taki ostry kontrast. Na tle nieba wyszły bardzo fajne fotki. Oraz przedostatnie też.

    OdpowiedzUsuń