Świąteczna sesja zdjęciowa


 

Świąteczna sesja produktowa w lokalu Sweet Home & Cafe w Częstochowie mieszczącym się przy ul. Waszyngtona, przywitała Nas wyjątkowym świątecznym klimatem swego wnętrza.
Odzież prezentowana na zdjęciach została zaprojektowana przez Milenę Płatek. Warto odwiedzić jej sklep internetowy www.milenaplatek.pl gdzie znajdziemy najnowszą kolekcję zimową 2015/2016. Do fotografii pozowała Kamila Predko. Większość zdjęć została wykonana obiektywami w zakresie ogniskowych 18-50 mm ze względu na ciasne wnętrza. Znaczna część kadrów została doświetlona dwie lampami zewnętrznymi z dyfuzorem typu lightsphere wyzwalanymi radiowo.

 
 " (...) Tej zimy przygotowaliśmy sesję zdjęciową w niebywale nastrojowej kawiarni. Chcieliśmy, najmocniej jak to tylko możliwe, oddać zimowy klimat i magię świąt na fotografiach. Poniżej zobaczycie efekty naszej pracy. Mamy nadzieję, że dzięki naszej sesji przekonacie się do tej najbardziej nielubianej pory roku – zimy.
Tegorocznej zimy absolutnym hitem są koronki, cekiny, żakardowe i aksamitne tkaniny. Zobaczcie, jak pięknie się prezentują i jak bardzo wzbogacą Waszą garderobę o nowe stylizacje. Przekonacie się, że zimą nie musicie rezygnować z eleganckich sukienek i modnych spódnic. (...) Mamy nadzieję, że także zakochacie się w naszej nowej kolekcji.
Wełniane sukienki to świetne rozwiązanie podczas mroźnej i srogiej zimy. To właśnie dzięki nim możemy wyglądać elegancko i profesjonalnie, a zarazem czuć się komfortowo. Z szarą sukienką tłoczoną z koła możesz zaszaleć z dobieraniem dodatków, dzięki jej stonowanemu i jednolitemu kolorowi. Spójrzcie na nią - czy nie nie wygląda pięknie i stylowo?" (www.milenaplatek.pl)0 komentarzy :

Prześlij komentarz